Naujienos

2020-05-08

Antroji nuotolinių mokymų diena IV atrankos etapo dalyviams

Tęsiame mokymus nuotoliniu būdu. Gegužės 7 d. VšĮ Valakupių reabilitacijos centras vykdo antrąją nuotolinių mokymų dieną IV etapo EQUASS kokybės sistemą diegiančių socialinių įstaigų specialistams.
Praktiniuose mokymuose „Gyvenimo kokybė ir jos matavimas socialinių paslaugų įstaigose“ dalyvauja 24 šalies socialinių įstaigų darbuotojai, kurie pristato atstovaujamų įstaigų Gyvenimo kokybės koncepcijų projektus ir „atiduoda“ juos EQUASS konsultantų ir kolegų aptarimui.
Kaip visada laimi drąsiausieji – tie, kurie atviri kito nuomonei ir klausosi vertingų pastabų. EQUASS esmė – ieškoti pozityvių pokyčių ir galimybių, čia klystančių nėra, tačiau nuo jaudulio lengvai pabėgti ne visiems pasiseka.
Šių mokymų tikslas – suteikti socialinių paslaugų įstaigų specialistams žinių ir praktinių įgūdžių apie gyvenimo kokybės sampratą, koncepcijos rengimo ir diegimo principus, paslaugų gavėjų gyvenimo kokybės pokyčio rodiklių identifikavimą bei matavimą. Kai kurie momentai daugeliui yra tikrai kietas riešutėlis, ypač kalbant apie gyvenimo kokybės pokyčio rodiklių identifikavimą bei matavimą praktikoje. Bet tam ir skirti mokymai, – užduotys mažose grupelėse, diskusijos, praktinė patirtis bei geranoriška lektorių ir konsultantų pagalba.
Žingsnis po žingsnio judame EQUASS  kokybės sertifikato link.


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 19
  • Organizacijų
  • 2921
  • Paslaugų gavėjas
  • 684
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2020 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras