Naujienos

2022-01-05

EQUASS Assurance kokybės sertifikatas socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms

Sveikiname su EQUASS Assurance sertifikatų suteikimo pavirtinimu „Taikos kelią“, Linkuvos socialinės globos namus, Visagino socialinių paslaugų centrą, Širvintų raj. savivaldybės socialinių paslaugų centrą, „Sudoku“ ir Lazdijų raj. savivaldybės socialinės globos centrą „Židinys”. Sveiki atvykę į EQUASS sertifikuotų įstaigų gretas !

Šiuo metu jau 86 organizacijos apdovanotos EQUASS Assurance kokybės sertifikatu Lietuvoje, kuriose darbuojasi virs 3000 specialistų, teikiančių paslaugas daugiau kaip 10 000 asmenų.

Tikime, kad gautas sertifikatas tai ne tik svarbus įvertinimas, bet ir paskata toliau tobulėti dėl paslaugų gavėjų gerovės ir gyvenimo kokybės. Sėkmės Jums ir naujų asmeninių bei profesinių potyrių kelionėje kartu su EQUASS! 

Projekto „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ (Sutarties Nr. 08.4.1-ESFA-V-421-01-0001) tikslas – didinti Lietuvos socialinių paslaugų kokybę, taikant Savanoriškos Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos (Voluntary European Quality Framework for Social Services) reikalavimus. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 121
  • Organizacija
  • 14230
  • Paslaugų gavėjų
  • 4230
  • Specialistų

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2022 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras