Naujienos

2020-08-07

Equass auditas įsibėgėja

Gegužės mėnesį rašėme, kad II etapo EQUASS kokybės sistemą besidiegiančios įstaigos susikaupę ruošiasi EQUASS vidaus ir išorės auditui. Turime „pirmuosius paukščius“. Liepos mėnesį gautos pirmos paraiškos ir įvyko 3 pirmieji auditai.

Kaip tai vyksta ? EQUASS sistema remiasi tiksliai apibrėžtais kriterijais visuose sertifikavimo lygmenyse ir naudoja specifines savęs įvertinimo ir išorinio audito procedūras. Kokybės principų pagrindu organizacijos turi atlikti vidaus auditą savęs įvertinimo būdu, kurį seka išorinių nepriklausomų auditorių įvertinimas ir patikra. Informacija apie EQUASS kriterijų įgyvendinimą ir identifikuotas gerinimo sritis yra pranešama organizacijai ir Tarptautiniams apdovanojimų komitetui. Komitetas priima sprendimą ar pareiškėjui suteikiamas EQUASS sertifikatas.

Iki metų pabaigos dar 21 įstaigoje įvyks auditai, kuriuos atliks 5 sertifikuotų auditorių komanda. „Audito tikslas yra ne surasti trūkumus, jo esmė – patikrinti atitikimą kokybės standartui ir suteikti rekomendacijas“, – sako EUQASS auditorė Rasa Laiconienė ir drąsina įstaigas žiūrėti į auditą iš pozityvios tobulėjimo galimybių perspektyvos.

Linkime visoms audituojamoms įstaigoms pozityvumo ir gerų patirčių, siekiant galutinio tikslo – EQUASS sertifikato !EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 41
  • Organizacija
  • 6055
  • Paslaugų gavėjai
  • 1659
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2021 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras