Naujienos

2021-04-22

EQUASS sertifikuotas ir standartą besidiegiančias įstaigas kviečiame prisidėti prie socialinio darbo metodinės medžiagos rengimo!

Diegdami EQUASS sistemą savo įstaigose jau ne vienerius metus atrandate ir išplėtojate naujus socialinio darbo požiūrius ir veiklos gaires, neretai iš esmės keičiančias socialinio darbo praktiką. Tad kviečiame socialinės srities specialistus prisidėti prie socialinio darbo metodinės medžiagos rengimo ir publikavimo šalies mastu. Rengdami metodinę medžiagą siekiame sudaryti prielaidas socialinių darbuotojų įgalinimui ir nuolatiniam organizacijų tobulėjimui, ir kad mokymasis lyginant – vadinamasis benchlearningas, taptų nuolatine ir gyva įstaigų naudojama praktika.

Metodinės medžiagos tema  – pasiteisinusi įstaigų geroji praktika paslaugų gavėjų įtraukimo ir aktyvaus dalyvavimo savęs vertinimo, planavimo, paslaugų teikimo ir grįžtamojo ryšio suteikimo, vertinimo procesuose. Iki 2021 m. balandžio 30 d. el.paštu equass@reabilitacija.lt kviečiame pateikti savo straipsnių idėjas (apie vieno lapo apimties, nurodant apie ką straipsnis, kokia tema, problema; koks tyrimo tikslas; koks taikytas metodas, kokia buvo tiriamoji medžiaga; kas pastebėta tiriant; išvados).

Metodinės medžiagos rengimo grupė atrinks straipsnių idėjas, jų autoriai bus pakviesti detaliai aprašyti idėjas, straipsnių rankraščiai bus recenzuojami, koreguojami ir publikuoti elektroniniu metodinės medžiagos formatu.

Metodinė medžiaga planuojama leisti bendradarbiaujant su Vilniaus Universiteto mokslininkais VU leidykloje.

Dėkojame už bendradarbiavimą!


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 59
  • Organizacijos
  • 8323
  • Paslaugų gavėjai
  • 2157
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2021 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras