Naujienos

2021-01-15

Equass V etapo socialinių paslaugų teikėjų praktiniai mokymai

2021 m. sausio 14 d. baigėsi dvi dienas trukę V etapo EQUASS besidiegiančių socialines paslaugas teikiančių įstaigų koordinatorių molymai „Gyvenimo kokybė ir jos matavimas socialinių paslaugų įstaigose”.

Mokymų tikslas – suteikti socialinių paslaugų įstaigų darbuotojams žinių ir praktinių įgūdžių apie gyvenimo kokybės sampratą, koncepcijos rengimo ir diegimo principus, paslaugų gavėjų gyvenimo kokybės pokyčio rodiklių identifikavimą bei matavimą.

„Mes gyvename tam, kad būtume laimingi ir mūsų gyvenimas būtų prasmingas“, pirmąją mokymų dieną kalbėjo lektorė Daiva Juozapavičienė, – tokios pagalbos iš mūsų tikisi ir socialinių paslaugų gavėjai. Tam įstaiga turi aiškiai apsibrėžti gyvenimo kokybės koncepciją, suderintą su įstaigos paslaugų gavėjais, kuri tuo pačiu atspindėtų visos įstaigos kultūrą. Be to, svarbu nusistatyti gyvenimo kokybės koncepcijos taikymo matavimo rezultatus ir juos nuolat vertinti.”

Darbotvarkėje daug dėmesio skirta gyvenimo kokybės koncepcijos diegimo gairėms socialinių paslaugų įstaigose, praktiniams jos rengimo aspektams. EQUASS koordinatoriai iš 30 šalies socialinių įstaigų pačių dalyvių žodžiais tariant „krimto kietą riešutėlį”. Lektorių Daivos Juozapavičienės, Žygimanto Pečiūros ir moderatorės Nataljos Markovskajos lydimi nuotolinių mokymų dalyviai pristatė įstaigos koncepciją ir ieškojo kelio kaip išsigryninti svarbiausias gyvenimo kokybės koncepcijos sritis ir rodiklius. Sėkmės tęsiant pradėtus darbus, glaudaus bendradarbiavimo su konsultantais ir iki kitų susitikimų mokymuose!EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 41
  • Organizacija
  • 6055
  • Paslaugų gavėjai
  • 1659
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2021 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras