2019-11-22

„Gyvenimo kokybė ir jos matavimas socialinių paslaugų įstaigose" – darbuotojai iš 21 socialines paslaugas teikiančios įstaigos mokėsi kaip ją apibrėžti, atpažinti ir pamatuoti

Vienas iš svarbių gyvenimo kokybės rodiklių yra laimė, bet kaip gi ją pamatuoti ir sužinoti ar mūsų paslaugų gavėjams teikiamos paslaugos prisideda prie jų gyvenimo kokybės gerėjimo? Šie ir kiti klausimai laukia atsakymų EQUASS kokybės sistemą diegiančiose socialines paslaugas teikiančiose įstaigose.

Lapkričio 21 d. VšĮ Valakupių reabilitacijos centre susirinkę II-ojo kvietimo socialinių įstaigų darbuotojai iš 21 įstaigos dalyvavo mokymuose „Gyvenimo kokybė ir jos matavimas socialinių paslaugų įstaigose”. Dalyviai aktyviai diskutavo, dalinosi gerąja patirtimi bei lektorių padedami per praktines užduotis ieškojo atsakymų kaip identifikuoti paslaugų gavėjų gyvenimo kokybės matavimo rodiklius ir kaip „pamatuoti laimę“, palyginti kaip keičiasi kiekvieno paslaugų gavėjo gyvenimo kokybė remiantis jo paties nuomone, vidine savijauta ir siekti ją gerinti.


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 19
  • Organizacijų
  • 2921
  • Paslaugų gavėjas
  • 684
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2020 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras