Naujienos

2019-12-10

IV-ojo kvietimo 24 socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai iš visos šalies dalyvavo mokymuose apie EQUASS principus ir reikalavimus, kokybės bei pokyčių valdymą įstaigoje

Šiuolaikinis pasaulis mus varo į priekį ir tarsi sako: „keiskis čia ir dabar. Pasikeitei? Keisk dar kažką“. Pokyčiai tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir darbinėje veikloje, organizacijoje yra neišvengiami, tačiau mus neretai erzina, verčia išeiti iš įprastos zonos, todėl dažniausiai sukelia pasipriešinimą.

Visi pripažįstame, kad ignoruojant pokyčius siekti kokybės ir būti aktualiu vargu ar įmanoma. Organizacijos, vengiančios pokyčių bei ignoruojančios jų valdymo svarbą sustingsta, praranda konkurencines pozicijas ir lieka užribyje. EQUASS kokybės sistema socialines paslaugas teikiančioje įstaigoje yra efektyvus būdas siekti kokybės ir būti novatoriška, o to nuolat reikia mokytis, atnaujinti žinias.
Valakupių reabilitacijos centre, gruodžio 5 d., į Socialinių paslaugų įstaigų, diegiančių EQUASS kokybės sistemą, vadovų mokymus susirinkę IV-ojo kvietimo 24 socialinių įstaigų vadovai iš visos šalies siekė įgyti žinių apie EQUASS principus ir reikalavimus, kokybės bei pokyčių valdymą įstaigoje, didinti gebėjimus valdyti EQUASS diegimo procesą bei kurti nauja įstaigos kokybės kultūrą.

Atliekamos praktinės užduotys keitė viena kita: efektyviausių pokyčių valdymo praktikų paieškos, efektyvi lyderystė organizacijoje, įstaigos kultūra ir vidinė komunikacija. Daug diskusijų sukėlė pozityvaus santykio ir komunikacijos su įstaigų steigėjais, savivaldybių vadovais paieška. Grupėse dalyviai pasakojo savo įstaigų pokyčių istorijas, dalinosi pokyčių valdymo praktika, patirtimi kaip sprendžiami komunikacijos klausimai.
Mokymus vedė lektorė Simona Laiconaitė, organizacijų kultūros, valdymo, poveikio matavimo ir verslo plėtros konsultantė.


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 19
  • Organizacijų
  • 2921
  • Paslaugų gavėjas
  • 684
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2020 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras