Naujienos

2021-05-19

Įvyko apskrito stalo diskusija tema „Kaip užvesti socialinių paslaugų įstaigos nuolatinio tobulėjimo variklį?"

2021 m. gegužės  18 d. įvyko vienas iš rekordišką dalyvių skaičių pritraukęs EQUASS renginių. Prie apskrito stalo „susėdo“ sparčiai auganti ir bendra EQUASS kalba kalbanti 139 dalyvių šeima.

Diskusijos dalyvius pasveikino projekto „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“  vadovė, VšĮ Valakupių reabilitacijos centro direktorė Tatjana Ulbinienė. Kreipdamasi į dalyvius kaip į besikuriančią EQUASS šeimą, Tatjana priminė įveiktus iššūkius, pasiektus rezultatus ir daromą EQUASS sistemos poveikį socialinių paslaugų kokybei šalyje.

Apie EQUASS Assurance kokybės sistemos sertifikuotų įstaigų siekį gyventi idėjomis ir jomis vadovautis kasdieniniame darbe kalbėjo šaunioji diskusijos moderatorė, EQUASS kokybės sistemos konsultantė Jūratė Tamašauskienė. Savo praktinėmis įžvalgomis ir patirtimi kaip sekėsi įgyvendinti EQUASS sistemą 2 metų laikotarpiu po sertifikato gavimo dalinosi Zarasų socialinės globos namų vadovė Daiva Dūdėnienė. Dienos centro „Šviesa“ vyr. socialinė darbuotoja Daiva Ivanauskaitė pristatė ir aptarė EQUASS kokybės sistemos diegimo dienos centruose poveikį ir atlikto tyrimo rezultatus. Panevėžio Jaunuolių dienos centro paslaugų gavėjų ir darbuotojų komanda dalinosi savo įgalinimo, teisių atstovavimo ir kitais iššūkiais su kuriais susiduria negalią turintys jauni žmonės.

Diskusijose dalyviai aktyviai dalinosi nuolatinio tobulinimo socialinių paslaugų teikimo praktikoje idėjomis ir pasiūlymais.

Dalyviai vieningai sutarė, kad EQUASS kokybės sistema yra tinkama socialinių paslaugų kokybės gerinimui ir turi realų bei pozityvų poveikį paslaugų gavėjų individualių poreikių tenkinimui, o EQUASS sistemos diegimo tęstinumas ir įsidiegusių EQUASS sertifikuotų įstaigų palaikymas sudarys palankias sąlygas sklandžiai pasiruošti Nacionalinio socialinių paslaugų kokybės standarto kūrimui ir taikymui praktikoje visoje šalyje.

Visą susitikimą lydėjo puiki nuotaika, daug pozityvumo ir bendrystės jausmas. Diskutuodami svarbiais klausimais nepamiršome, kad šiandien Lietuvos atstovai Eurovizijos konkurse sieks geriausio. LYDERYSTĖ, DALYVAVIMAS, ORIENTACIJA Į REZULTATUS – šiais EQUASS principais remtis ir kuo geriausios kloties garsinant Lietuvos vardą linkime ir grupei The Roop!EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 41
  • Organizacija
  • 6055
  • Paslaugų gavėjai
  • 1659
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2021 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras