Naujienos

2024-02-22

KOKYBĖS ŽINGSNIAI: PRADĖTAS EQUASS SERTIFIKATO PRATĘSIMO ETAPAS

Atrodo dar visai nesenai EQUASS bendruomenė, socialinių paslaugų gavėjai ir specialistai džiaugėsi ir sveikino vieni kitus gavus EQUASS Assurance sertifikatus. O šiandien jau žengiame dar vieną žingsnį paslaugų kokybės gerinimo link.

80 socialines paslaugas teikiančių įstaigų, siekiančių sertifikato pratęsimo, 2024 metais dalyvauja EQUASS standarto palaikymo etape. Tai įvairios visoje Lietuvoje įsikūrusios įstaigos: socialinių paslaugų centrai, socialinės globos namai, šeimos ir vaiko gerovės centrai, bendruomeniniai vaikų globos namai, kitos įstaigos, teikiančios socialines paslaugas numatytas Socialinių paslaugų kataloge.

Projekte „Socialinių paslaugų kokybės užtikrinimas Lietuvoje“ dalyvaujančioms įstaigoms siūloma reikalinga pagalba: individualios konsultacijos, mokymai ir išorės auditas. Įstaigoms tinkamai ir laiku pasiruošti persisertifikuoti padeda kvalifikuota EQUASS konsultantų komanda. Tai patyrę ir Europos socialinių paslaugų kokybės sistemą išmanantys specialistai, kurie yra šalia jūsų kiekviename šio proceso žingsnyje.

Konsultantai pažymi, jog svarbu įsivertinti gerinimo darbus, atliktus nuo pirmojo sertifikato gavimo, atlikti kitus darbus pagal EQUASS kokybės principus ir kriterijus. Jie apima rodiklių stebėseną, analizę, rezultatų lyginimą, naujovių diegimą, tobulinimą ir inovacijų pritaikymą žvelgiant iš praėjusių 3 metų perspektyvos.

Linkime visoms įstaigoms sklandaus ir produktyvaus darbo. Tegul šis etapas tampa dar vienu žingsniu mūsų bendrame tobulėjimo kelyje.

Daugiau informacijos apie įgyvendinamą projektą skaitykite https://www.reabilitacija.lt/socialiniu-paslaugu-kokybe/


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 121
  • Organizacija
  • 14230
  • Paslaugų gavėjų
  • 4230
  • Specialistų

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2022 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras