Naujienos

2020-06-05

Konsultantų apsikeitmo patirtimi mokymai „Veiklos rezultatų matavimai socialinių paslaugų įstaigose“

Socialinių įstaigų pasiekti rezultatai gali skirtis, tačiau tai nereiškia, kad žemesnį rezultatą pasiekusi įstaiga dirba blogiau.
Kaip surinkti duomenis apie veiklos veiksmingumą, kokie efektyvūs rezultatų vertinimo metodai taikytini srityse, kurias sudėtinga objektyviai išmatuoti ?
Šia patirtimi birželio 2 ir 5 dienomis dalinosi EQUASS konsultantai apsikeitimo patirtimi mokymuose  „Veiklos rezultatų matavimai socialinių paslaugų įstaigose“. 

Mokymus vedė Vilniaus universiteto dėstytoja,  organizacijų konsultantė, sertifikuota EQUASS auditorė Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė.

Lektorės  žodžiais tariant, – matuojant įstaigų pasiektus rezultatus yra aiškūs objektyviai išmatuojami, tačiau sunkumų kyla tokiose srityse pvz. kaip įgalinimas. Vienoje  savivaldybėje yra sukurtas stiprus pagalbos  tinklas, o kitoje silpnai išvystytas, todėl rezultatai gali skirtis, tačiau tai nereiškia, kad žemesnį rezultatą pasiekusi įstaiga dirba blogiau. 

EQUASS auditorės ir konsultantės Rasos Laiconienės nuomone. įstaigos turi lygintis. Klausti kodėl, kokiais metodais buvo pasiekti geresni rezultatai, o tada teikti pasiūlymus savo savivaldybei, pasitelkti ar ieškoti naujų partnerių, kad pagerinti rezultatą. Taip pat galima lyginti požiūrius,  Gyvenimo kokybės koncepcijas, prireikus, jas pasipildyti.EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 41
  • Organizacija
  • 6055
  • Paslaugų gavėjai
  • 1659
  • Specialistai

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2021 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras