Naujienos

2022-02-07

Socialinių paslaugų įstaigoms – naują kokybės standartą žymintis sertifikatas

100 EQUASS Assurance sertifikuotų organizacijų, apie 11 000 tūkstančių paslaugų gavėjų, virš 3 200 darbuotojų ! Štai tokia EQUASS bendruomenė yra šiandien.

EQUASS iniciatyva siekiama socialinių paslaugų sektoriaus plėtros, skatinant jų teikėjus gerinti kokybę, nuolat tobulėti, mokytis ir vystytis, kad vartotojams visoje Europoje būtų užtikrinamas kokybiškas ir jų poreikius atitinkantis aptarnavimas. EQUASS Assurance žymi, kad juo apdovanotos įstaigos yra augančios ir savo komandas stiprinančios organizacijos, gebančios užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, o paslaugų gavėjams – orią kasdienybę bei siekiančios nuolat gerinti jų gyvenimo kokybę.

EQUASS Assurance sertifikatais apdovanotų įstaigų gretas papildė Salako socialinės globos namai, Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras, VšĮ “Elijos rožė”, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centras, Visagino socialinės globos namai, Kėdainių socialinės globos namai, Lietuvos Samariečių bendrijos Kauno skyrius, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras, Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyba ir Biržų rajono Legailių Globos namai.

Projekto „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ tikslas – didinti Lietuvos socialinių paslaugų kokybę, taikant Savanoriškos Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos (Voluntary European Quality Framework for Social Services) reikalavimus.

Planuojama, kad projekte dalyvaus apie 120 įstaigų, kurios tobulins teikiamų paslaugų kokybę, darbuotojų kvalifikaciją ir turės galimybę įgyti EQUASS sertifikatą, patvirtinantį, kad organizacija siekia daugiau nei vien tik teikti kokybiškas paslaugas. Jos turės galimybę įsitraukti į išorinį savo paslaugų vertinimą Europos lygmenyje. Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2017 – 2022 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-421-01-0001) įgyvendina VšĮ Valakupių reabilitacijos centras.

Šilčiausi sveikinimai visoms organizacijoms ir jų bendruomenėms, sėkmės ir kūrybinio skrydžio su EQUASS !


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 121
  • Organizacija
  • 14230
  • Paslaugų gavėjų
  • 4230
  • Specialistų

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2022 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras