Naujienos

2019-03-01

Parengti EQUASS diegimo koordinatoriai

Vasario 18-20 dienomis vyko  antrajame „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ diegimo etape dalyvaujančių, socialines paslaugas teikiančių įstaigų koordinatorių mokymai. Šiuose mokymuose dalyvavo 21 socialines paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojai, kurie koordinuos EQUASS diegimo procesą savo įstaigoje.

EQUASS ekspertas, šių mokymų lektorius Gus Van Beek naujuosius koordinatorius supažindino su EQUASS principais, reikalavimais, bei suteikė naujam jų darbui reikalingų teorinių ir praktinių žinių.

Pagrindinė EQUASS  misija – plėtoti socialinių paslaugų sektorių, skatinant paslaugų teikėjus gerinti kokybę, nuolat tobulėti, mokytis ir vystytis, kad paslaugų vartotojams visoje Europoje būtų garantuotos kokybiškos paslaugos. Šių mokymų dalyviai atvyko būtent šios misijos vedami ir motyvuoti ją įgyvendinti savo įstaigose.

Mokymų dėka dalyviai įsivardijo savo įstaigų stipriąsias bei silpnąsias puses, dalinosi praktika ir diskutavo tarpusavyje kas jų vykdomoje veikloje jau atitinka EQUASS standartus, o prie ko dar reikėtų padirbėti.

Baigiantis trečiajai mokymų dienai dalyviai pasidalino mintimis apie tai, kas jiems buvo vertingiausia. Daugumos atsakymas – šie mokymai juos įkvėpė naujų jėgų, stiprybės keistis, plėsti savo požiūrį, atsisakyti senų įpročių bei įsitikinimų ir priimti naujus – siekiant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Dalyviai džiaugėsi užmezgę naujas pažintis, praplėtę savo kontaktų ratą.

Mokymų metu dalyviai gavo daug naujų ir naudingų tiek teorinių, tiek praktinių žinių. Dabar, pasibaigus mokymams koordinatorių  laukia naujas etapas – visas įgytas žinias apie EQUASS sistemą pritaikyti jų atstovaujamų įstaigų kasdienėje praktikoje. Visa tai tam, jog įstaigos, vadovaudamosi visoje Europoje pripažįstamo EQUASS standarto reikalavimais, patobulintų savo teikiamų paslaugų kokybę ir taip užtikrintų geresnę savo paslaugų gavėjų gyvenimo kokybę.


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 33
  • Organizacijos
  • 4164
  • Paslaugų gavėjai
  • 1218
  • Specialistų

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2021 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras