Patirtys

Socialines paslaugas keičiančios patirtys: Kotrynos negalia netrukdo siekti svajonių ir naujų gyvenimo potyrių, Inga turi vietą, kurioje gali įprasminti savo kasdienybės lūkesčius.

Viis filmų herojai pasakoja apie savo svajones, tikslus, apie tai, kaip kartu su žmogumi siekti pozityvių pokyčių jo gyvenime, kaip, pasitelkiant EQUASS, auginti organizacijos paslaugų kokybės kultūrą.


Valakupių reabilitacijos centro sukurtuose dviejuose video matysime ne visų filmavime dalyvavusių veidus, tačiau JŪSŲ VISŲ nuoširdžios ir geranoriškos pagalbos dėka šiandien turime kuo pasidžiaugti.

Kviečiame susipažinti ir nuoširdžiai dėkojame Panevėžio Jaunuolių dienos centrui, Kauno miesto Socialinių paslaugų centrui, LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos šeimynai, Vilniaus specialiojo lopšelio – darželio „Čiauškutis” ir Dienos centro „Šviesa“ bei Vilniaus “Vilko pėda” namų gyventojams ir darbuotojų komandoms už pasidalinimus.


„Globėjas nėra tobulas ar šventasis, – jis tiesiog žmogus, globojantis vaiką”, sako Jonavos rajono socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Demidenko.

Įprastai žmonės įsivaizduoja, jog tai vaikai, atskirti nuo visuomenės, kurie turi elgesio problemų, galbūt netgi daro teisės pažeidimus, vartoja psichotropines medžiagas, rūko, keikiasi, nelanko mokyklos, smurtauja, valkatauja, yra utėlėti ir trumpai kirpti.

Dėl visuomenėje gajų mitų apie institucijose augančius vyresnius vaikus daugelis asmenų, kurie galėtų suteikti paaugliui namus, atgrasomi nuo vyresnių vaikų globos. Tai didžiulė netektis paaugliams ir vaikams, kurie yra arti paauglystės, kuriems reikalingas globėjas – norintis ir pasiryžęs keisti paauglio gyvenimą ir suteikti jiems gaires į nepriklausomą gyvenimo kelią.

„Globėjo vertybės ir apsisprendimas globoti neišsprendžia visų gyvenimiškų problemų, todėl pagalba jam dažnai reikalinga kaip ir pačiam vaikui”, apie EQUASS sertifikuoto Jonavos rajono socialinių paslaugų centro padalinio Globos centras dalinasi centro direktorė Valentina Demidenko.


EQUASS sertifikuotos įstaigos Lietuvoje

  • 121
  • Organizacija
  • 14230
  • Paslaugų gavėjų
  • 4230
  • Specialistų

EQUASS Lietuva

VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras

Vaidilutės g. 69 , Vilnius

Tel. (8-5) 2 477 544

El. paštas equass@reabilitacija.lt

Puslapyje panaudotos nuotraukos:

People image created by Freepik

Business image created by Freepik

Business image created by Peoplecreations – Freepik.com

Designed by Katemangostar

picjumbo.com

© 2017-2022 VŠĮ Valakupių reabilitacijos centras